Apr
СТИПЕНДИЈА MICHELIN 2013 ПДФ Штампа Ел. пошта

Конкурс за доделу стипендије за студије у Француској – положај менаџера у производњи, коју додељују Tigar Tyres, филијала Michelin групе у Србији, и Француски Институт у Србији.
Пријава и предаја досијеа до 10. маја 2013. год – 10 сати.Послати CV и мотивационо писмо на : Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели Компанија Tigar Tyres, филијала Michelin Grupe и Француски институт у Србији оглашавају конкурс за подношење пријава за стипендију у трајању од 10 до 12 месеци која омогућава финансирање студија у Француској на нивоу мастер 2 почевши од септембра 2013, а намењена је студентима који желе после студија да се запосле у групи Michelin.
Опис студија : по завршетку овог програма студенти не добијају државну диплому, већ одређени број ЕСПБ бодова и плаћену праксу у фирми Michelin у Француској.
Трајање стипендије : од 10 до 12 месециМесто студирања : ИФМА (Француски институт за напредну механику) у Клермон Ферану- (Clermond Ferrand), Француска.
Циљ : радно место у компанији Tigar Tyres у ПиротуПрофил кандидата :- диплома ниво Мастер 1
- смерови машинске и електро струке, индустријски менаџмент-технички факултети
- предност имају кандидати са претходним радним искуством (пракса, запослење)
- ниво Б2 из француског језика
- кандидат би требало да буде мотивисан за дугорочни рад у оквиру групе Michelin.
Француски институт у Србији :- додељује стипендију која ће му омогућити добијање статуса стипендисте Владе Француске
- покрива трошкове социјaлног осигурања
- покрива трошкове уписа на факултет
- часови француског језика биће омогућени за студента који нема одговарајући ниво
Компанија Michelin – Tigar Tyres сноси трошкове :
- издржавања у Француској ( станарина, храна, превоз…)
Више информација погледајте овде.

Michelin affiche