Feb
КОНКУРС ЗА СТИПЕНДИЈЕ ВЛАДЕ ФРАНЦУСКЕ ПДФ Штампа Ел. пошта

Logo_Francuski_institut
У жељи да унапреди сарадњу између Француске и Србије и да подстакне мобилност студената, Француски институт у Србији сваке године додељује стипендије српским студентима који желе да наставе школовање у Француској за ниво мастер II и докторате. Стипендије   покривају трошкове школарине, живота у Француској, као и социјалног осигурања. Стипендије се додељују за све области.

Крајњи рок  за подношење кандидатура је   8. март 2013.

За додатне информације: www.institutfrancais.rs i    www.srbija.campusfrance.org

Презентација Студија и стипендија Владе Француске за студенте техничких наука,  одржаће Госпођа Сандра Елезовић (Campus France u Srbiji) и Господин Зером Синдфесел(Француски институт у Србији)  8. фебруара 2013 у 12:00 сати на  - Електронском  факултету Универзитета у Нишу, сала 1.

Презентацији це присуствовати и стипендиста, Александар Вучковић, који је био на Мастеру 2 у Француској, а дипломирао је на Грађевинско-архитектонском факултету у Нишу.

Заинтересовани за индивидуалне састанке, консулатације  могу да закажу на број 018 524 578, са Драганом  Милојевић.