Jul
СТУДЕНТИ УНИВЕРЗИТЕТА У НИШУ У ПРОГРАМУ ГЛОБАЛ УГРАД ПДФ Штампа Ел. пошта

Завршена је селекција за учеснике Global UGRAD програма размене. Рекордан број студената пријавио се за програм ове јесени и многи кандидати су у захтевном изборном процесу показали изузетну мотивисаност, знање и спреманост да се укључе у овај програм.
Осамнаесторо најуспешнијих добило је  Глобал УГРАД стипендију за академску 2014/15. годину. Кандидати су потврдили да прихватају смештај на понуђене универзитете и World Learning почиње другу фазу њихове припреме за пут у САД и једногодишње студије.
Студенти -учесници програма са Универзитета у Нишу,  са њиховим будућим САД универзитетима,  су:
1.      Лука Поповић; Грађевинско-архитектонски факултет; Архитектура; University of Arkansas; Fayetteville , Arkansas, US
2.      Ања Ђурђановић; Филозофски факултет; Енглески језик и књизевност; Lincoln University of Pennsylvania, Pennsylvania, US.