Jun
2014
ДОДЕЉЕНЕ ПОВЕЉЕ НАЈБОЉИМ ДИПЛОМЦИМА ФАКУЛТЕТА УНИВЕРЗИТЕТА У НИШУ ПДФ Штампа Ел. пошта

Најуспешнијим  дипломираним студентима факултета Универзитета у Нишу у школској 2012/2013. години, додељене су повеље Универзитета.  на свечаности одржаној у сусрет обележавању Дана Универзитета 12. јуна 2014. године.
Четрнаесторо  студената, који су са изузетним успехом завршили  основне академске, мастер академске и интегисане студије Универзитета и факултета, примили су признања  на свечаности, одржаној у сусрет обележавању Дана Универзитета,  у четвртак, 12. јуна 2014. године.
Уз честитке и речи охрабрења за даље напредовање, Повеље им је уручио проректор за наставу Универзитета у Нишу проф. др Добрица Живковић.

Повеље су добили:
Кристина  Марковић,  Андрија  Зорић, Милена  Вујичић, Никола  Пековић, Снежана Крстић, Немања Ђуровић , Јелена  Стевановић, Коста  Митровић, Гордана  Стефановић, Марија  Мичић, Лазар  Ђокић, Анђела Тошић, Игор Крстић и Драган  Ценић.

dobitnici povelja 2014

Преузмите: Презентација са подацима о награђеним студентима.