Feb
2014
НИШКОМ СТУДЕНТУ ПРВА НАГРАДА СВЕ-РУСКЕ ПОЛИЦИЈСКЕ АСОЦИЈАЦИЈЕ ПДФ Штампа Ел. пошта

Студент друге године Електронског факултета Универзитета у Нишу Павле Ранђеловић освојио је прву награду на међународном конкурсу за фотографију Института за правне науке и менаџмент Све - Руске полицијске  асоцијације.

Pavle RandjelovicKANJON PIVE

Ранђеловић је једини учесник ван граница Русије који је на овогодишњем конкурсу под називом “Лепота – кроз  очи  младих”  "The beautiful - through the eyes of young generation", добио награду. Иначе, Павле је добитник више награда за фотографију на домаћим и међународним такмичењима, учесник je неколико групних изложби, а његови радови су објављивани  и више часописа (ReFoto, Moja Planeta као и на сајту светски познатог - Vogue Italia).
Диплома и поклон, добитнику су послати  поштом.
Вест о овој награди објављена је и на сајту Института за правне науке и менаџмент  Све- Руске полицијске асоцијације:

Обавештење,  које je  о добитнику награде примио ректор Универзитета у Нишу проф. др Драган Антић, погледајте овде.

На фотографијама, поред Павла Ранђеловића на снимању, налазе се и два од пет радова које је Павле послао на конкурс. То су фотографије под називом:  "Кањон Пиве"  и " Вишеград".

VISEGRAD pavle