Jun
2013
ДОДЕЉЕНА ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМ СТУДЕНТИМА ФАКУЛТЕТА УНИВЕРЗИТЕТА У НИШУ ПДФ Штампа Ел. пошта

Поводом обележавања 48 година постојања и рада Универзитета у Нишу  шеснаесторо најбољих студената факултета овог Универзитета добило  је специјална признања – Повеља  Универзитета.
Најуспешнијима на дипломским академским, мастер академским и интегрисаним академским студијама, повеље је уручио  проректор за наставу проф. др Добрица Живковић у присуству својих колега проректора Ненада Павловића  и Зорана Николића.
«Повеља Универзитета у Нишу- најбољим студентима факултета који су завршили основне академске студије у школској 2011/2012. години» добили су : Марија Томић- Факултет уметности
Милица Стефановић- Машински факултет
Никола Јанковић- Филозофски факултет
Александар Милетић- Технолошки факултет у Лесковцу
Дуња Дубајић – Правни факултет
Марија Јовановић - Учитељски факултет у Врању
Ивана Костадинов – Грађевинско-архитектонски факултет
Ивана Стевић – Факултет спорта и физичког васпитања
Даница Ћирић – Факултет заштите на раду

«Повеља Универзитета у Нишу- најбољим студентима факултета који су завршили мастер академске студије у школској 2011/2012. години» уручена је:
Ани Костадиновић - Факултет заштите на раду
Јасмини Ноцић – Филозофски факултет
Немањи Марковићу – Машински факултет
Драгану Тротеру – Технолошки факултет у Лесковцу
Марку Јанковићу – Милтидисциплинарене мастер академске студије Универзитета
Немањи  Цветковићу  – Факултет спорта и физичког васпитања
Владимирки Јовић Ђорђевић – Учитељски факултет у Врању.

У име лауреата скупу се обратила Јасмина Ноцић изразивши, у име својих колега, своју захвланост на урученим признањима, али и професорима и породицама на подршци током студирања.

Dobitnivi povelja 2013

Најбољем студенту,  који је завршио интегрисане академске студије на Медицинском факултету, Милану Стојиљковићу председник Ротари клуба «Центар Ниш Никола Пејовић и прим. др  Велимир Балтазаревић, специјални репрезент Клуба, уручили су награду Фонда « Др Драгутин Петковић».