Nov
ОДРЖАНА ПЕТА КОНФЕРЕНЦИЈА СТУДЕНТСКИХ ПРОЈЕКАТА IEEESTEC ПДФ Штампа Ел. пошта

Пета Конференција студентских пројеката IEEESTEC – 5th International Students’ Projects Conference,  одржана је у четвртак 29. новембра  на Електронском факултету у Нишу.
IEEESTECКонференција је прихватила  37 разноврсних радова и тема пројеката које су обрађивали студенти и средњошколци  из 13 научно-образовних установа. Аутори најбољих радова  су  колегама, професорима и посетиоцима  усмено представили своје  пројектне резултате, а одржана је и  постер презентација свих прихваћених  радова.
Поред похвалница и књига, аутори најбољих радова добили су и вредне техничке уређаје које су поклониле фирме окупљене око Клуба пријатеља Електронског факултета.  На конференцији су први пут додељене и награде ауторима чије су радове за најбоље, on line гласањем,  прогласили  посетиоци  званичног сајта IEEESTEC конференције.
Сви радови ће бити  штампани у Зборнику радова са конференције.

Списак свих  прихваћених радова можете погледати на  званичном сајту конференције (http://ieee.elfak.ni.ac.rs/).

Списак награђених радова можете погледати овде.