Jun
2012
Најбољи студенти Универзитета у Нишу у школској 2010 / 2011 години ПДФ Штампа Ел. пошта

Пoвoдoм oбeлeжaвaњa Дана  Унивeрзитeтa у Нишу прoглaшeни су нajбoљи студeнти oвe висoкoшкoлскe устaнoвe.

Специјална признања -  сребрни знак  и повеље, додењени  су  најбољим студентима  Универзитета у Нишу за школску 2010/2011. годину, 15. јуна  на свечаности поводом обележавања 47 година постојања и успешног образовног, научног и уметничког рада Универзитета.

Najbolji_studenti_2012
Признања најбољим  дипломираним студентима Универзитета и факултета за школску 2010/2011. годину уручили су   заменик председника Савета проф. др Саша Кнежевић,  ректор  Универзитета у Нишу проф. др Мирољуб Гроздановић и и председник Студентског парламента Милош Нешић.
У име студентске елите Универзитета у Нишу присутнима се обратио најбољи дипломирани студент интегрисаних студија Машинског факултета  Андрија Милојевић.
 Одлуку  о додели признања најбољим студентима који су завршили основне академске студије,  најбољем студенту који је завршио мастер академске студије и најбољим студентима који су завршили интегрисане студије Универзитета и факултета,  донео је  Савет Универзитета на седници одржаној 28.05.2012.године.

Преузмите Одлуку о најбољим студентима за 2010 / 2011. годину

Преузмите Презентацију са списком најбољих студената Универзитета у Нишу за 2010 / 2011. годину