Nov
ОДРЖАНА ЗАВРШНА КОНФЕРЕНЦИЈА ПРОЈЕКТА SIQAS ПДФ Штампа Ел. пошта

TEMPUS Project – Internal Quality Assurance at Serbian Universities  (SIQAS)

На Универзитету у Нишу одржана је дводневна Конференција  поводом завршетка пројекта SIQAS. Завршна конференција искоришћена је за  дисеминацију  постигнутих резултата у области унапређења квалитета.

siqas_28_11_2011
    Такође, поред  презентације резултата остварених  током реализације пројакта  за унапређење квалитета,  дате су  и смернице за даљи рад на квалитету.

Конференцији су присуствовали чланови  одбора за квалитет при факултетима Универзитета у Нишу, руководства факултета,  представници студентских организација као и многобројни   чланови академске заједнице заинтересовани   за унапређење квалитета,  свог рада као и рада на Универзитету уопште у свим видовима академских, организационих и административних активности.

Универзитет у Нишу као носилац пројекта SIQAS, током Заврсне конференције,  угостио је  представнике  државних универзитета у земљи, Националног савета за високо образовање и делегације  Универзитета Мидлсекс из Велике Британије, Жилина из Словачке и Св. Климент Охридски из Бугарске.

Током конфренције дистрибуирана је  брошура Култура квалитета у високом образовању.