Oct
ПОЧЕЛА НОВА АКАДЕМСКА ШКОЛСКА ГОДИНА ПДФ Штампа Ел. пошта

Pocetak_skolske_2011_2012_godine_1
     Поделом  индекса    новој генерацији академаца,  на   Универзитету  у Нишу  почела је нова  школска 2011/2012. година.   На тринаест факултета ове високошколске институције,  03.октобра 2011. године,   основне академске и интегрисане студије  и основне струковне студије започео је   четири хиљаде две стотине један бруцош.
     На свечаној академији поводом почетка студија на Правном факултету ректор Универзитета у Нишу проф. др Мирољуб Гроздановић поручио је бруцошима  да марљиво уче јер, како је рекао,  образовање спада у најисплативију инвестицију и појединца и друштва.

Добродошлицу бруцошима Правног факултета пожелела је проф. др  Наташе Стојановић и њихов старији колега студент продекан  Александар Бзенић.
     Свечаности поводом уписа 52. генерације студената  Правног факултета,  присуствовали су и   проректори проф. др Томислав Павловић и проф. др Весна Лопичић.

Обраћање ректора Универзитетса у Нишу  проф. др Мирољуба Гроздановића .
Обраћање продекана за наставу Правног факултета проф. др  Наташе Стојановић.
Обраћање студенат продекана Правног факултета Александра Бзенића.