Dec
ТРАДИЦИОНАЛНИМ КОНЦЕРТОМ ОБЛЕЖЕНА НОВА ГОДИНА ПДФ Штампа Ел. пошта

Академски хор Студентског културног центра Универзитета у Нишу, већ традициноално јеЊ  24. јануара 2014. године, академској јавности и свим грађанима Ниша, подарио новогдишњи концерт.
Под диригентским вођством мр Зорана Станисављевића и мр Иване Мировић, хор и солисти: Маријана Давинић - сопран, Марко Милисављевић - бас, Петар Бошковић - баритон, Јована Стојановић - сопран, Верица Милошевић - сопран и  Катарина Петровић – алт, извели су дела домаћих и иностраних композитора, као и српске народне песме.

NOVA 2015

На концерту су гостовали: Женски хор Студентског културног  центра,  вокалне групе: Нишке девојке и  ДРЕН и  мр Милош Мијатовић и Ebony октет.
Ректор Универзитета у Нишу је свим присутнима, члановима Универзитета, студентима  и грађанима Ниша пожелео добро здравље, и пуно среће и успеха у  Новој  години