КОНКУРС ЗА ДОКТОРСКЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ ЗА ШКОЛСКУ 2014/2015 ГОДИНУ ПДФ Штампа Ел. пошта

Универзитет у Нишу објављуе заједнички конкурс за упис студената у прву годину студијских програма докторских академских студија за школску 2014/2015. годину.

Пријављивање на конкурс за упис на докторске академске студије обавиће се у периоду од 6. октобра 2014. године до 31. октобра 2014. године.

Лица која су заинтересована за упис подносе пријаву факултету са одговарајућом документацијом:
-оверена фотокопија дипломе,
-уверење о положеним испитима
-извод изматичне књиге рођених,
-списак научних и стручних радова (уколико их има).

Полагање пријемних испита, сачињавање и објављивање јединствене ранг листе, решавање приговора учесника конкурса, објављивање коначне ранг листе, као и упискандидата који су стекли право да се упишу на докторске академске студије обавиће се од 3. новембра 2014. године. године до 14. новембра 2014. године.

Факултети објављују ранг листе пријављених кандидата огласној табли и интернет страници факултета.
Све евентуалне исправке Конкурса биће објављене на огласној табли одговарајућег факултета и на Web-сајту Универзитета у Нишу www.ni.ac.rs.

Текст конкурса можете преузети овде.

Преглед свих вести

Архива вести