КОНКУРС ЗА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ ЗА ШКОЛСКУ 2014/2015 ГОДИНУ ПДФ Штампа Ел. пошта

Универзитет у Нишу објављује заједнички конкурс за упис студената у прву годину мастер академских студија
за школску 2014/2015. годину.

Пријављивање на Конкурс за упис на мастер академске студије обавиће се у периоду од 06.10.2014. године до 20.10.2014. године.

Полагање пријемних испита, сачињавање и објављивање јединствене ранг листе, решавање приговора учесника конкурса, објављивање коначне ранг листе, као и упис кандидата који су стекли право да се упишу на мастер академске студије обавиће се у периоду од 21.10.2014 године до 31.10.2014. године.

Факултети објављују ранг листе пријављених кандидата огласној табли и интернет страници факултета. За тачност података из ранг листе факултета одговоран је декан.

Право на упис стиче кандидат који је на ранг листи рангиран у оквиру броја утврђеног за упис.

За непопуњена места у првом уписном року, факултети ће на огласним таблама и својим интернет страницама објавити други уписни рок.

Приликом пријављивања на конкурс кандидати подносе следећу документацију:

- Оверена фотокопија дипломе или уверења о завршеном претходном образовању;
- Оригинал извод из матичне књиге рођених или венчаних;
- Доказ о уплати накнаде за полагање пријемног испита у зависности од факултета.

Ближа обавештења о условима уписа и полагања пријемног испита налазе се на огласним таблама и сајтовима факултета Универзитета у Нишу.

Tекст конкурса преузмите овде.

Преглед свих вести

Архива вести