ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ КАНДИДАТИМА ЗАИНТЕРЕСОВАНИМ ЗА SERBIA NORWAY SCHOLARSHIP SCHEME ПДФ Штампа Ел. пошта

ntnu

Обавештавамо студенте заинтересоване за одлазак на стипендијску  размену на Норвешки универзитет за науку и технологију у Трондхајму (The Norwegian University of Science and Technology - NTNU)  у оквиру програма Serbia Norway Scholarship Scheme, да ће на Универзитету у Нишу 23. септембра 2013. године од 12.00-14.00 сати бити одржана  интерна провера знања eнглеског језика.
Провера  ће бити организована писаним путем. Испитаници ће радити тест са блиц питањима средњег нивоа знања енглеског језика.
Сви заинтересовани студенти за  пријављивање биће у обавези да остваре позитиван резултат на овом тесту као потврду о адекватном знању енглеског језика, неопходног за ову размену.
Подсећамо да пријављивање за пролећни семестар 2014. године траје до 01. октобра 2013. године.

Више информација о програму погледајте овде.

Преглед свих вести

Архива вести