Jun
2012
СТИПЕНДИЈЕ ФОНДА ЗА МЛАДЕ ТАЛЕНТЕ ЗА СТУДИРАЊЕ У ИНОСТРАНСТВУ ПДФ Штампа Ел. пошта

acquia_slate_logo
Фонд за младе таленте при Министарству омладине и спорта Републике Србије расписао је Конкурс за стипендирање најбољих студената из Србије за студије на универзитетима земаља чланица Европске уније и Европске асоцијације за слободну трговину (ЕFTA), као и на водећим светским универзитетима за школску 2012/13. годину.
Право да конкуришу имају студенти који уписују завршну годину студија првог степена и студенти студија другог и трећег степена.
Рок за пријављивање је 12. октобар 2012. године.

Детаљне информације о конкурсу можете наћи на званичним интернет презентацијама Министарства омладине и спортаФонда за младе таленте, „ Facebook“ страници Фонда, као и на омладинском порталу „Замисли живот“.
Текст конкурса, обавезан образац за пријаву на конкурс и Списак водећих светских универзитета можете преузети овде.

Све додатне информације можете добити путем електронске поште: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели или путем телефона: 011-311-0785 сваког радног дана у периоду од 9:00 до 12:00 часова.